Atatürk Posteri Nerede Kullanılır - Atatürk Posteri Kullanım Alanları

Atatürk posterleri bayramlarda, kurtuluş günlerinde açılışlarda türk bayrağı ile beraber asılan ve binaların ebatlarına göre kulanılmaktadır . Atatürk posterleri müşterinin isteği doğrultusundan müşteriden gelen talep doğrultusunda istemiş olduğu resim basılarak dijital baskı tekniğiyle el değmeden imal edilmektedir. İmalatını yaptığımız posterlerde herhangi bir boyut sınırlamaması olmamakla birlikte talepleriniz doğrultusunda istediiğniz boyutta poster imalatı yapabilmekteyiz. Uzman personelimiz posterlerin ebatlarına göre ek parçaları itina ile ibirleştirerek istediğiniz boyuta getirmektedir. Ürünün taha uzun ömürlü olması için ise kenarlarına ekstradan kolonlar dikilir, fitil ve bağlama kulpları ektra güçlendiilerek eklenerek ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Atatürk posterleri devlet okulların da , özel okullarda, üniversitelerde, belediyelerde, devlet dairelerinde, özel şirketlerde, evlerde, açılışlarda, toplantılarda, genel kurullarda, derneklerde, kamu kuruluşlarında ve spor kulüplerinde bayram , kurtuluş günlerimizde ve özel günlerde kullanılmaktadır. Atatürk posterlerinin imalatında raşel kumaş tercih edilmektedir. Raşel kumaş kullanılmasındaki amaç dış mekanda daha uzun kullanımını sağlamaktır. İmal etmiş olduğumuz Atatürk posterlerinde kesinlikle herhangi bir solma yada renk akması söz konusu değildir. Renklerin solması yada akması durumunda ürününüz derhal iade alınıp yenisi tarafınıza iletilecektir.

24 saatte istadiğiniz Her ölçüde Atatürk posterlerini teslim ediyoruz !

EN UYGUN FİYATLAR BİZDE ! ŞİMDİ ARAYIN

Atatürk posterlerinde uygun fiyat garantisi...
Sipariş vermek için bizimle iletişime geçin.

POSTER EBATLARI

20x30 cm, 30x45cm, 50x75cm, 70x105cm, 100x150cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 4x6metre, 5x7,5metre 6x9metre 8x12metre, 10x15metre 15x22,5 metre ve daha büyük istediğiniz ebatlarda baskı yapılabilinir. Atatürk posteri bayrak ebatlarındada üretim yapılır.Atatürk'lü bayraklar yüksek çözünürlüklü baskı yapılır.